• VIKING Црево за туш, нерѓосувачки челик, 150cm

VIKING Црево за туш, нерѓосувачки челик, 150cm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
189ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
630224
Производител:
VIKING

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • 150cm,
  • материјал: хром
Напиши мислење