• BALLETTO Туш рачка

BALLETTO Туш рачка

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
209ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
830014
Производител:
BALLETTO

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • 1 функциja,
  • материјал: chrome.
Напиши мислење