• SONATA Држач за сапун, жичан

SONATA Држач за сапун, жичан

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
899ден. 674ден.

Заштедувате 225ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
854010
Производител:
SONATA

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Хромираните додатоци за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганција туку и со квалитет. Извонредно цврстиот слој од кален хром гарантира отпорност кон влажност и менување на околната температура.

Технички параметри: 

  • 150 x 90 x 35mm,
  • материјал: месинг пониклован.
Напиши мислење