• VITTORIA Батерија за бања, цевка 9cm

VITTORIA Батерија за бања, цевка 9cm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
2,190ден. 1,643ден.

Заштедувате 547ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
72103
Производител:
VITTORIA

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа серија со кертриџ со дијаметар од 35 милиметри ги прави одличен избор за секое домаќинство.

Главни технички параметри:

  • растојание: 150 mm,
  • цевка 9 см,
  • кертриџ: 35mm,
  • материјал: хром.
Напиши мислење