• OPERA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна

OPERA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
3,580ден. 2,685ден.

Заштедувате 895ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
83011
Производител:
OPERA

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Нежна елеганција на форми, тројно полирани, масивен дизајн, едноставно ракување и тивка работа, брендиран кертриџ со гаранција - SEDAL со дијаметар од 40 mm - OPERA серијата е наменета за оние со високи барања. Прецизност на висока класа, која ќе ви донесе радост многу години. 

Главни технички параметри:

  • растојание: 150 mm,
  • закривена цевка 20cm,
  • кертриџ: 40mm,
  • SEDAL,
  • материјал: хром.
Напиши мислење