• IMPERIA Батерија за мијалник, цевка 18cm

IMPERIA Батерија за мијалник, цевка 18cm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
4,551ден. 3,413ден.

Заштедувате 1,138ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
84301
Производител:
IMPERIA

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Самоуверени, специфични контури на луксузната класа на батерии Империја и даваат печат на вашата бања или кујна со изглед на античка елеганција. Комбинација на тенки форми, исклучително цврст дизајн и керамички кертриџи од брендот Sedal обезбедува максимална леснотијата на ракување.                                                                                                                              

Главни технички параметри:

  • цевка: 18cm,
  • кертриџ: 40мм,
  • SEDAL,
  • материјал: хром.
Напиши мислење