• EXTOL CRAFT Клешти заоблени прави, 130mm

EXTOL CRAFT Клешти заоблени прави, 130mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
99ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
42303
Производител:
EXTOL CRAFT

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Клешти заоблени прави, 130mm.
Напиши мислење