• FORTUM Клуч комбиниран вилушкаст/окаст, 30mm, L 354mm

FORTUM Клуч комбиниран вилушкаст/окаст, 30mm, L 354mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
695ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
4730230
Производител:
FORTUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Ковани од едно парче на хром ванадиум челик, третирани со два слоја на никел и еден слој на хром. Квалитет, сила и димензии - целосно во согласност со ISO / DIN стандарди.

Главни технички параметри:

  • 30mm,
  • L 354mm, 
  • материјал: 61CrV5.
Напиши мислење