FORTUM Клуч со нагодување, 250 mm/10“, 0-33mm, M6-M20

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,190ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
4770110
Производител:
FORTUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • 250mm/10“,
  • 0-33mm,
  • M6-M20,
  • материјал: 61CrV5.
Напиши мислење