FORTUM Клешти за челно сечење, 200mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
849ден. 799ден.

Заштедувате 50ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
4770373
Производител:
FORTUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • 200mm, 
  • материјал: 61CrV5,
  • стандарди: TÜV/GS, DIN ISO5748.
Напиши мислење