• EXTOL PREMIUM Клешти комбинирани, 200mm

EXTOL PREMIUM Клешти комбинирани, 200mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
299ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
7414
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Квалитетни клешти со класичен дизајн. Наменети се на средно тешки работи.

Главни технички параметри:

  • 200mm,
  • норма: TÜV/GS.
Напиши мислење