• EXTOL PREMIUM Клешти за сечење арматура, 750mm/30"

EXTOL PREMIUM Клешти за сечење арматура, 750mm/30"

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,890ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8813430
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • 750mm/30",
  • сечење до дијаметар 10mm,
  • материјал: CrMoV,
  • норми: TÜV/GS.
Напиши мислење