EXTOL PREMIUM Одвртувач со крцкало со битови, сет 25пар

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
760ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8819102
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:
  • (-) 3-4-5-6-7x65mm, PH 0-1-2-3x65mm, PZ 1-2-3x65mm, T 10-15-20-25-27-30x65mm,
  • насадни глави 5-6-7-8-10-11mm,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење