• EXTOL PREMIUM T-клуч TORX, сет 9 парчиња

EXTOL PREMIUM T-клуч TORX, сет 9 парчиња

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,295ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8819401
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри: 

  • T 10-15-20x100mm,
  • T 25-27-30-40x150mm,
  • T 45-50x200mm,
  • T-рачка,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење