EXTOL PREMIUM Нож за оджилување на кабли

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
195ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8831100
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри: 

  • 8-28mm,
  • должина на нож 170mm,
  • за кабел ∅8-28mm, 
  • безбедно сече изолација од кабел во надолжна и периферна насока без да се оштети изолацијата на жиците во внатрешноста на кабелот.
Напиши мислење