• EXTOL PREMIUM Пиштол за силикон, метален HEAVY DUTY, 225mm

EXTOL PREMIUM Пиштол за силикон, метален HEAVY DUTY, 225mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
389ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8845102
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • 225mm,
  • за силиконски кетриџи,
  • со игла против засушување на силиконот,
  • зајакната конструкција,
  • кружен профил на клипот.
Напиши мислење