EXTOL PREMIUM Компресор за автомобил 12V, автоматски со LCD дисплеј и светло, кабел 2,6m, CC 140

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
3,699ден. 3,329ден.

Заштедувате 370ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
8864006
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Технички параметри:

  • 12V DC приклучок за запалка за цигари,
  • 2,8m кабел,
  • 65cm должина на кабел,
  • предупредувачко светло,
  • LCD дисплеј.
Напиши мислење