• EXTOL CRAFT Бургии ударни за бетон, сет 4пар, ∅6-8-10-12x160mm, SK

EXTOL CRAFT Бургии ударни за бетон, сет 4пар, ∅6-8-10-12x160mm, SK

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
259ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
23902
Производител:
EXTOL CRAFT

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • ∅6-8-10-12x160mm,
  • материјал: SK.
Напиши мислење