EXTOL PREMIUM Обрежувач 40 °, ∅ 10-34 милиметри

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,355ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8801173
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Фрезите се користат за отстранување на остатоци од метал и фино отварање на отвори при дупчење, за глави за шрафови, нитни и саморезни шрафови.

Главни технички параметри:

  • ∅10-34mm,
  • глава со 6 сечива,
  • 1/4" шестостран,
  • прифат: HSS.
Напиши мислење