EXTOL PREMIUM Секач плоснат SDS MAX, 600x18mm, ширина 25mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
623ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
8801557
Производител:
EXTOL PREMIUM

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Главни технички параметри:

  • 600x18mm,
  • опис: врв 25mm.
Напиши мислење