ISKRA Сет штрафцигери ERO HTS-6

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
499ден. 399ден.

Заштедувате 100ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
ero6
Производител:
Iskra

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

6 шрафцигера со магнетна глава.

Х. (+) крст
• 1x100mm / 1x125mm / 2x150mm

SL (-) Слот
• 3x75mm / 4x100mm / 5x150mm

• Хром-ванадиум челик.
• Пакување: блистер.

Напиши мислење