ISKRA Калорифер FH 06

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,099ден. 999ден.

Заштедувате 100ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
Iskra FH 06
Производител:
Iskra

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одликува со три функции за ликвидација кои го испуштаат ладниот, топол и топол воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување. На калорифер има удобна рачка за носење која овозможува лесен транспорт на грејачот од просторијата до просторот каде што е потребен. Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

* напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz; * моќност: 2100W; * 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W; * 3 функции на дува: ладно, топло, топло; * заштита од топлина: автоматски; * безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување; * термостат: да; * носечка рачка: да.

Напиши мислење