GRUNDIG Ротирачки фен фигаро HS-6520

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
3,599ден. 2,499ден.

Заштедувате 1,100ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
6
Производител:
GRUNDIG

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќен 700 W мотор;
 • лева и десна ротација на термо четките;
 • две термо четки со различни големини:
 •       1. ø 22mm;
 •       2. ø 30mm;
 • 2 нивоа на јачина;
 • заштита од прегревање;
 • превртлив 1.8 м кабел со кука за закачување.
Напиши мислење