СУПЕР ПОПУСТ на четка за пеглање на коса - Simply Straight

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,300ден. 749ден.

Заштедувате 551ден.

Достапност:
Out Of Stock
Модел:
1491
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Дали сте уморни од трошење на вашето ценето време и пари по фризерски салони за вашата коса?

Со новата четка за коса која има керамички плочки ќе го постигнете ефектот како да сте биле во фризерски салон. Таа ви овозможува да ја пеглате косата додека ја чешлате и тоа ќе го постигнете во домашни услови со резултати како од фризерски салон.

Нова керамичка четка за пеглање на вашата коса.

  • 3D Керамички плочки за нежно пеглање на вашата коса.
  • Одлична за сите типови на коса.
  • Прилагодлива температура.
  • LCD Екран.
  • Одлична за патување.
  • Исти резултати како од фризерски салон.
Напиши мислење