• SONATA Батерија за мијалник, цевка 9cm, 40mm, chrom

SONATA Батерија за мијалник, цевка 9cm, 40mm, chrom

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
2,155ден. 1,616ден.

Заштедувате 539ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
82002
Производител:
SONATA

Информации за партнер

КУПИ АЛАТ

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 1140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Технички параметри:

  • цевка: 9cm;
  • кертриџ: 40mm;
  • материјал: хром.
Напиши мислење