FERRE Плински шпорет C6340G Inox

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
13,999ден. 11,999ден.

Заштедувате 2,000ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
Ferre C6340G Inox
Производител:
Ferre

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • целосен шпорет на плин;
 • фурна на  плин + 4 решоа на плин;
 • електронско палење на решоата;
 • 1 тепсиа;
 • 1 решетка;
 • дупло стакло;
 • капак;
 • Trendy Design;
 • GAS Pype System;
 • INOX боја;
 • сертификат за квалитет CE;
 • сертификат за сигурност.
Напиши мислење