GORENJE Смути блендер BSM600W

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
2,290ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
Gorenje BSM600W
Производител:
gorenje

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност на моторот (max): 250 W;
 • AC мотор за сигурно работење;
 • тивка работа ( SilentPower );
 • челик;
 • лесно чистење;
 • ефикасно четиристрано сечило;
 • сад за носење;
 • копче за инстантна моќност - on/off со заштитник;
 • едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење;
 • дополнителен сад;
 • волумен на садот: 0,6 l;
 • капак со кој се претвора блендерот во сад за носење;
 • отворање на капакот;
 • вакумски ногарки за совршена стабилност;
 • сигурносен прекинувач за совршена безбедност;
 • куќиште: пластика + метал;
 • димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm;
 • димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 25 × 16,5 cm;
 • нето тежина на апаратот: 1,5 kg;
 • бруто тежина на апаратот: 1,7 kg;
 • приклучна моќ: 250 W.Напиши мислење