• ARISTON Бојлер VLS-100 pro

ARISTON Бојлер VLS-100 pro

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
14,999ден. 13,999ден.

Заштедувате 1,000ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
ARISTON VLS-100 pro
Производител:
ARISTON

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • капацитет: 100L;
  • моќност: 1.5КW;
  • температура: 80C;
  • дисплеј за поставување заштеда на енергија;
  • притисок на резервоар: 8bar;
  • монтажа на ѕид;
  • димензии: В/Ш/Д: 1.27 / 49 / 27.

Гаранција: 24 месеци.


Напиши мислење