ISKRA Циклонска правосмукалка SL150A (blue)

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
4,699ден. 3,999ден.

Заштедувате 700ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
147
Производител:
Iskra

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • циклонска правосмукалка со канистер;
 • моќ: 2200 W;
 • напон: 220V-240V~50/60Hz;
 • капацитет на канистерот: 2,5 lit.;
 • филтер против честички;
 • лесно отстранување на канистерот и филтрите за едноставно чистење;
 • 3 додатоци, голема четка за сите подни површини, телескопси продолжеток, мал адаптер за чистење на тешко достапни места, тесен адаптер со четка за чистење ќошиња;
 • циклонска технологија со рачно подесување на всисната моќ;
 • копче за автоматско вовлекување на кабелот;
 • лесна, компактна и моќна.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење