ELECTROLUX Вградна рерна EOB-2200BOX / DOX

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
16,499ден. 12,999ден.

Заштедувате 3,500ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
THMR-Cd-9122778
Производител:
Electrolux

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 528

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

 • Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн и монохроматски мотив.
 • Во тек со најновата технологија, оваа рерна, има 3 индивидуални контроли, кои ги покажуваат програмите, тајмерот, температурата, час, препорачани зафати и статус во реално време.
 • Со голем капацитет од 68 lit. можете да го испечете секое јадење, вкусно и едноставно.
 • Има 5 предходно програмирани поставки, стандардизирани според препорачаните рецепти на најдобрите готвачи во светот.
 • Има двојна стаклена изолација, што овозможува ладна надворешност, додека пече, истата се отстранува за детално и лесно чистење
 • Има 3 мулти функционални копчиња, за непречено работење и заштита.
 • Има долга алуминска рачка, која останува ладна при работење и ја краси рерната.
 • Пакувањето, содржи додатни тава и грил решетка.
 • Енергетска класа А гарантира ефикасност и заштеда на електрична енергија.

Гаранција: 2 години.

Напиши мислење