FAVORIT Машина за перење алишта MP-8006 A++

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
12,999ден. 10,999ден.

Заштедувате 2,000ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
FAVORIT MP-8006 A++
Производител:
Favorit

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • капацитет: 6kg;
 • центрифуга: 800 вртежи;
 • енергетска класа: А++;
 • 15 програми;
 • заштитно заклучување;
 • автоматски баланс;
 • заштита од претекување на вода;
 • димензии в/ш/д: 85 / 60 / 50.

Гаранција: 60 месеци. 

Напиши мислење