BOSCH Блендер MMB21P0R

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
4,400ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
AT17612
Производител:
BOSCH

Информации за партнер

Техника Моеместо.мк

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 306

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 500 W;
 • 2 брзини;
 • должина на кабел: 90,0 cm;
 • димензии: 419 x 196 x 237 mm;
 • тежина: 3,62 kg;
 • капацитет на сад:
 1. со храна: 1,50 l,
 2. без храна: 2.4 l,
 • гумени ногарки;
 • едноставен за чистење.
Напиши мислење