BAUER Калорифер FH-450

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,399ден. 1,099ден.

Заштедувате 300ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
THMR-Cd-9153449
Производител:
Bauer

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • боја: бела;
  • безбедносни системи: анти-лизгачка заштита со автоматско исклучување, IP21 заштита од прскање ( може да се користи во купатило );
  • функции: 2 нивоа на работа (1000 / 2000W), термостатска контрола, студената издувни гасови, термички осигурувач;
  • други карактеристики: подобрен дизајн на вентилаторот за подобрена ефикасност;
  • моќност: 2000 W.
Напиши мислење