ETA Електричен бокал Ela 8598 90060

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,899ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
Ela 8598 90020
Производител:
ETA

Информации за партнер

Крусел Дооел Скопје

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 529

 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

ETA Ela 8598 90060 е не'рѓосувачки електричен бокал со волумен до 1.7 l во стилска чоколадна кафеава боја со лесно одржување.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • влез: 2200 W;
 • капацитет: 1,7 л;
 • автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење за практично ракување;
 • двоен безбеден систем обезбедува сигурно активирање на осигурувачите во случај на прегревање;
 • скриениот грејач под дното од не'рѓосувачки челик овозможува лесно одржување;
 • централен конектор за лесно поставување на бокалот;
 • транспарентен капак;
 • елегантно задно осветлување за означување за работа;
 • лесно за читање на нивото на водата поради воден печат;
 • отстранлив филтер;
 • просторот во основата за намотување на кабелот за напојување овозможува да ја подесите должината според вашата потреба.
Напиши мислење