• DYNAMIC Продолжен кабел со заштита

DYNAMIC Продолжен кабел со заштита

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
750ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
5390
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Продолжен кабел со заштита, 4 приклучоци 3G 1.5 / 3m.

Напиши мислење