• TONS-FORM Хидраулична дигалка, 3t

TONS-FORM Хидраулична дигалка, 3t

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
7,650ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
1126
Производител:
TONS-FORM
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

TONS-FORM Хидраулична дигалка - крокодилка, 3T.

Напиши мислење