• DYNAMIC Кабел за мотилица, 20м

DYNAMIC Кабел за мотилица, 20м

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,990ден. 1,550ден.

Заштедувате 440ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
5387
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

DYNAMIC Кабел за мотилица, 4 приклучоци, 3G 1.5 / 20m.

Напиши мислење