• LENOVO Лаптоп 320-15IAP

LENOVO Лаптоп 320-15IAP

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
16,900ден. 15,990ден.

Заштедувате 910ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
80XR00FBRI
Производител:
Lenovo
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

LENOVO 320-15IAP, 15.6 HD TN AG(SLIM), Gray, N3350, 4GB, 1TB 7MM 5400RPM, WIFI 1X1 AC+BT4.1, 0.3 MEGA WITH SINGLE MIC

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • екран: 15.6";
 • процесор: Intel Celeron Gen.;
 • меморија: 4GB;
 • тврд диск: 1024GB;
 • SSD: 0GB;
 • графичка картица: Integrated;
 • оптички уред: No;
 • мрежна картица: 10/100/1000 GBit;
 • безжична картица: Yes;
 • BT: Yes;
 • HDMI: Yes;
 • камера : Yes;
 • батерија: 2Cell;
 • тeжина: 2.2Kg;
 • оперативен систем: No OS.

Гаранција: 24 месеци.


Напиши мислење