• MAXPULS Тример за трева MP-GT28 500W

MAXPULS Тример за трева MP-GT28 500W

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
2,599ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
6807
Производител:
MAXPULS
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 500W
  • Дијаметар на сечење:  300mm
  • Вртежи:  10.000/min
  • Тежина: 2.6Kg.
  • Подесување на должина на рачка
Напиши мислење