• Акција: MaxPuls Тример за трева MP-GT23 + Резервен конец за глава 6m

Акција: MaxPuls Тример за трева MP-GT23 + Резервен конец за глава 6m

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,550ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
631050
Производител:
MAXPULS
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

MaxPuls Тример за трева MP-GT23 + Резервен конец за глава 6m

  • Моќност: 250W
  • Дијаметар на сечење: 200mm
  • Вртежи: 14.000/min
  • Гаранција: 6 месеци


Напиши мислење