MAX Апарат за крофни AK 850

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,199ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
AT18623
Производител:
Max
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 700w;
  * нелепливи плочи лесни за чистење;
  * капацитет: 7 крофни;
  * рачкa отпорнa на топлина;
  * автоматски термостат;
  * можност за поставување во вертикална положба.

Напиши мислење