MAX Апарат за палачинки CP211

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,349ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
AT22233
Производител:
Max
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Моќност: 1000W
 • Дијаметар: 30cm
 • Нелеплива подлога за лесно чистење
 • Куќиште отпорном на топлина
 • Индикаторска сијаличка
 • Променлив термостат
 • Не лизгачки ногарки
 • Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула
Напиши мислење