• DYNAMIC Кварцна греалка 2000W со статив

DYNAMIC Кварцна греалка 2000W со статив

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
3,900ден. 2,950ден.

Заштедувате 950ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
7484
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон 220-240V
  • Фреквенција (50Hz)
  • Јачина (W) 2000W
  • Гаранција: 1 годиина
Напиши мислење