• DYNAMIC Калорифер 2KW 2586

DYNAMIC Калорифер 2KW 2586

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 19 1 24 24
Цена
799ден. 599ден.

Заштедувате 200ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
2586
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 2000W;
  • 2 нивоа на моќност: 1000W / 2000W;
  • ладен воздух;
  • прилагодлив термостат;
  • заштита од прегревање;
  • индикаторска сијаличка.
Напиши мислење