• DYNAMIC Калорифер 2kW 6139

DYNAMIC Калорифер 2kW 6139

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
799ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
6139
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

* напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz; * моќност: 2100W; * 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W; * 3 функции на дува: ладно, топло, топло; * заштита од топлина: автоматски; * безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување; * термостат: да; * носечка рачка: да.

Напиши мислење