• DYNAMIC панелна греалка HPB-2N

DYNAMIC панелна греалка HPB-2N

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 17 4 17 17
Цена
1,990ден. 1,499ден.

Заштедувате 491ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
2575
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 650W макс.
  • термостат;
  • заштита од прегреаност;
  • не замрзнува;
  • водоотпорна.
  • IPX4
Напиши мислење