• DYNAMIC греалка на плин 1,4-4,2KW 8255

DYNAMIC греалка на плин 1,4-4,2KW 8255

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
4,250ден. 3,590ден.

Заштедувате 660ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
8255
Производител:
DYNAMIC
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Греалка на плин
  • Тип на гас: LPG
  • Притисок: 2.8kPa
  • Топлина (kw): 1.4 (low), 2.8 (medium), 4.2 (high)
  • Потрошувачка (g/hour): 100 (min), 200 (med),300 (max)
  Напиши мислење