• DYNAMIC греалка - сушара за бања 2000W, 7488

DYNAMIC греалка - сушара за бања 2000W, 7488

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
2,250ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
7488
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Фен-греалка 2000W
  • IP21 водоотпорен
  • Монтирана на ѕид
  • Напон 220-240V(50Hz)
  • Јачина 2000W
  • Фреквенција (50Hz)
Напиши мислење