• DYNAMIC Трофазен тајфун од 5кW. IFH02-50

DYNAMIC Трофазен тајфун од 5кW. IFH02-50

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
5,500ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
4953
Производител:
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон: 400V~50Hz
  • Моќност: 5000W
  • Подесување: 3(30W, 2500W, 5000W)
Напиши мислење