• DYNAMIC кварцна греалка 1600W 2573

DYNAMIC кварцна греалка 1600W 2573

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,350ден. 1,199ден.

Заштедувате 151ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
2573
Производител:
DYNAMIC
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 500W/1000W/1600W макс.
  • 3 степени на моќност;
  • исклучување при пад;
  • вентилатор;
  • ладно куќиште.
  Напиши мислење